نتایج از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

سلام بر دوستان عزیز نمیدونم این مطلب تکراری هست یا نه ولی من گشتم پیداش نکردم میخواستم وردپرس روی سیستم لوکال اونم توسط برنامه easy php نصب کنم اما بلد نیستم باید چی کار کنم؟
    اگر محبت کنید اموزش بدید ممنون میشم بعدشم اگر میشه روی سیستم هاست واقعی بگید چه طور نصب میشه ممنونم حالا دومی نشدش عیبی نداره ولی لوکالو بگید.
    مرسی

---------- ارسال شده در ۰۶:۵۷ ق.ظ ---------- ارسال قبلی در ۰۶:۵۶ ق.ظ ----------

اهان یک چیزی یادم رفت نمیدونم من این مشکل و دارم یا بقیه هم دارم اقا من هرچی وردپرس با ورژن جدید و ... دانلود میکنم نمیدونم چرا همشون وقتی با وینرار بازی میکنم میگه ارشیوش مشکل داره چرا ؟ شما بد زیپ کردید یا .... ؟

---------- ارسال شده در ۰۷:۰۰ ق.ظ ---------- ارسال قبلی در ۰۶:۵۷ ق.ظ ----------

یک چیزی دیگه هم بگم و برم من بین نصب چند سیستم موندم که اقا کدوم انعطاف پذیرتر و بهتر و قشنگ تر مثل همین سیستم شما دیدم شما هم وردپرس استفاده میکنید منم دلو زدم به دریا میخواساتم بدونم اشتباه که نکردم ؟
    میخواهم در کنارش سیستم ویبولتین نصب کنم

اول مورد آخری اینکه باید با توجه به نیاز هاتون انتخاب کنید
    مورد دوم هم از کجا دانلود کردید؟
    مورد اول
    فایل های وردپرس رو توی یه فولدر در پوشه ی www برنامه قرار بدید
    اینم بقیه آموزش از داخل خود فایل readme در فولدر وردپرس:-d
    1. بسته فشرده وردپرس فارسی را در یک پوشه خالی از حالت فشرده خارج کنید.
    2. پرونده wp-config-sample.php را با یک برنامه ویرایشگر متن مثل wordpad باز کنید و سپس اطلاعات مربوط به نحوه اتصال پایگاه دادهی خود را وارد کنید.
    3. پرونده را با نام wp-config.php ذخیره کنید.
    4. همه پروندهها را بارگذاری کنید.
    5. پرونده wp-admin/install.php را در مرورگرتان باز کنید. با این کار جداول مورد نیاز برای وبلاگتان تنظیم میشود. اگر با پیغام خطا مواجه شدید پرونده wp-config.php را دوباره بررسی کنید و بار دیگر مراحل قبل را تکرار کنید. چنانچه موفق به اشکالیابی نشدید به انجمن پشتیبانی وردپرس فارسی مراجعه کنید و اطلاعات موردنیاز برای رفع خطای مربوطه را در آنجا جستجو کنید.
    6. رمز عبوری را که وردپرس در اختیارتان میگذارد، یادداشت کنید.
    7. برنامهی راهانداز شما را به صفحه ورود به وردپرس میرساند. در قسمت نام کاریری عبارت admin و در قسمت رمز عبور، رمزی را که در طی مراحل نصب دریافت کردید، وارد کنید. حال میتوانید برای تغییر رمز به قسمت «شناسنامه» مراجعه کنید.
    دوستانی که سوالی در مورد مشکلات سایتشون میپرسند لطفا آدرس و مشخصایت سایت رو هم قرار بدهند.
    با تشکر

3. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ZumbeZ از ایشان تشکر کرده اند:

دوست گلم سلام من روی لوکال میخواهم نصبش کنم اما چیزی نمیدونم جایی واسه فهمیدن و اموزش پیدا نکردم شما نمیتونی قدم به قدم بگی ؟
    با تشکر ازت

آموزش نصب وردپرس در کامپیوتر(ویدئویی):

http://u2u.ir/2010/02/08/how-install...ess-localhost/

آموزش نصب وردپرس روی سرور:

http://u2u.ir/2010/02/10/how-to-inst...-on-your-site/
    دوستانی که سوالی در مورد مشکلات سایتشون میپرسند لطفا آدرس و مشخصایت سایت رو هم قرار بدهند.
    با تشکر

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ZumbeZ از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)